18 oktober 2009 20:51 | Leeftijd: 3 jaar
| Thema: Antwerpen, Lange Wapper, Milieu

Wim Van Hees: "De Antwerpenaar verdient een dikke pluim"

Wim Van Hees (Ademloos) denkt dat het schepencollege na vanavond niet anders dan een negatief advies kan geven over de Lange Wapper.

Mark Kennes

Wat vindt u van het resultaat?

Wim Van Hees. Ik wil heel Antwerpen feliciteren met deze uitslag. Ondanks het propagandabombardement van de BAM, hebben de Antwerpenaars zich vandaag duidelijk uitgesproken tegen de Lange Wapper. Ik had deze uitslag niet verwacht. Vanmiddag voorspelde ik nog een opkomst van 40% en een verschil tussen ja en nee van ongeveer 10%. Ik heb mij dus tweemaal vergist, maar de Antwerpenaar niet. En daarvoor verdient hij een dikke pluim.

U sprak over een propagandabombardement van de BAM. Hoe hebt u zich daar tegen kunnen verweren?

Wim Van Hees. De verhoudingen waren volledig buiten proportie. De BAM heeft maar liefst veertig keer meer geld en middelen ingezet voor de campagne dan wij. Een paar maanden geleden zei iedereen dat de BAM een communicatieprobleem had. Vandaag blijkt echter dat ze een projectprobleem hebben. En al het geld van de wereld zal daar niets aan veranderen.

Hoe moet het nu verder?

Wim Van Hees. Het Antwerpse schepencollege kan na vanavond niet anders dan een negatief advies geven over de Lange Wapper. Vanavond beleven we de uitvaart van het BAM-tracé. En iedereen die nu begint te klagen over de opkomst of andere randdiscussie is niets anders dan een slechte verliezer.


Reageren?

Nog geen reacties ontvangen
Voeg hieronder uw mening toe

* - verplicht veld

*





*
*