Stop verhuis van ons ziekenhuis!
Goede ziekenhuizen dicht bij de mensen
Zaterdag 21 juni 2008:
Zomerstoet van Stuivenberg- naar Erasmusziekenhuis
Zaterdag 21 juni 200!, 14u vertrek aan Stuivenberg (Seefhoek), aankomst aan Erasmus (Luitenant Lippenslaan, Borgerhout) rond 16u.
Breng pijama, rolstoel, krukken... mee, of stap gewoon mee achter de fanfare.
Iedereen welkom bij de plezante afsluiting om 16u. bij het Erasmus-ziekenhuis.
Waarom deze optocht voor het behoud van onze ziekenhuizen?
De top van ZNA heeft nu, begin mei 2008, op de medische raad laten weten dat de beslissing is genomen om Erasmus en Stuivenberg uit te kleden of te sluiten en te verhuizen naar een nieuw te bouwen ziekenhuis op Spoor Noord.
Erasmus en Stuivenberg moeten blijven
- Omdat er nood is aan sociale en kwaliteitsvolle ziekenhuizen dicht bij de mensen
- Omdat de ontmanteling van Erasmus 60.000 mensen in de kou zet. Die zijn dan in geval van opname aangewezen op dure privéziekenhuizen in de buurt
- Omdat de sluiting van Stuivenberg het sociale cement uit de Seefhoek wegneemt.
- Omdat de afbouw van deze goed functionerende ziekenhuizen en de bouw van een nieuw ziekenhuis een gigantische verspilling is.
- Omdat de plannnen gepaard gaan met beddenafbouw en minder personeel. Gevolg: hogere werkdruk, minder dienstverlening, wachtlijsten en te vroege ontslagen. (Er is nu al een beddentekort bij een simpele griepopstoot.)
(--- --- Klik op afbeelding om te vergroten --- ---)
We willen met veel volk zijn voor deze stoet met delegaties van GvhV, pvda en van de andere organisaties die met ons samenwerken.