6 oktober 2008 21:46 | Leeftijd: 4 jaar
| Thema: Economie, Syndicaal, Antwerpen, Op de werkvloer

[Fotoverslag] Succesvolle actiedag voor meer koopkracht

De nationale actiedag voor meer koopkracht is een regelrecht succes! Bij het openbaar vervoer was de staking algemeen. De Antwerpse haven werd een tijdlang geblokkeerd en in de chemische industrie werd de staking goed opgevolgd.


Algemene staking bij het openbaar vervoer, geblokkeerde industriezones in Henegouwen, Luik en de haven van Antwerpen, acties voor de deuren van het VBO en Agoria in Brussel, manifestatie in Gent. De syndicale actiedag voor meer koopkracht is een regelrecht succes. Delegaties van de PVDA brachten aan talloze piketten en acties hun steunbetuigingen.

In Antwerpen trokken Solidair fotografen Ilona Van Looy en Wouter Van Damme op pad. (Dubbelklik op de fotoviewer om deze te vergroten en de foto's in eigen tempo te bekijken. Verder gaan doe je door links op de foto te klikken.)


Reageren?

Nog geen reacties ontvangen
Voeg hieronder uw mening toe

* - verplicht veld

*





*
*