3 december 2007 20:29 | Leeftijd: 4 jaar
| Thema: PVDA

Fotoreportage | Sinterklaasfeest op De Bres

1/12/07 | Vandaag zou Sinterklaas de lieve kindjes van De Bres komen bezoeken. Al een hele tijd vooraleer het Sinterklaasfeest zou beginnen, liep de speciaal voor de Sint en zijn Pieten versierde feestzaal vol ongeduldig wachtende kindjes.


De kwismaster wist geen enkele vraag te stellen waarop de kindjes het juiste antwoord niet wisten.

Na elke vraag gingen alle handjes omhoog.

Sommige vragen moesten al zingend beantwoord worden.

Domme Piet kwam binnen en wist niet waar slimme Piet en Sinterklaas waren. Dus ging hij hen zoeken.

Toen kwam slimme Piet binnen, op zoek naar domme Piet.

Domme Piet kwam terug en besloot maar met de kindjes te wachten op Sint en Piet.

Toen hoorde domme Piet iets...

Wat waren slimme en domme Piet blij dat ze weer samen waren!

Gelukkig had slimme Piet ook Sinterklaas mee gebracht!

Sinterklaas met domme en slimme Piet op het dak. De Sintograaf had hen blijkbaar zien aankomen! (Foto's W.B.)

Vóór Sinterklaas en de Pieten zouden komen, konden de kinderen eerst allemaal meedoen aan een heuse Sinterklaaskwis. Dat er op De Bres alleen brave én slimme kindjes komen, was al snel duidelijk. De naam van het paard van Sinterklaas, wat dit paard graag eet, waar de Sint woont,... op letterlijk alle vragen wisten de kapoentjes het juiste antwoord. Sommige vragen gingen over Sinterklaasliedjes. Zo lieten de kinderen zelfs horen dat ze niet alleen slim zijn, maar ook nog eens heel mooi kunnen zingen!

Intussen steeg de spanning natuurlijk. Zou de Sint wel komen? Waar bleef de goedheilig man toch? Plots was er grote opschudding in de zaal! Er liep zowaar een Zwarte Piet binnen! Maar ai, ai, ai... Dit bleek domme Piet te zijn en die was verloren gelopen. Domme Piet wist niet meer waar slimme Piet en Sinterklaas waren. Snel liep domme Piet weer weg om hen gaan te zoeken.

Oei oei, als dat maar goed kwam! Lichtjes ongerust bleven de wachtende kindertjes achter... Veel tijd om na te denken over domme Piet kregen ze echter niet. Plots kwam er weer een zwarte Piet de zaal in. Deze keer was het slimme Piet. Die was natuurlijk op zoek naar domme Piet. Hij vertelde dat Sinterklaas heel verdrietig was omdat ze domme Piet kwijt waren. Als ze domme Piet niet terug zouden vinden, kon de Sint echt niet komen...

De vele kindjes konden natuurlijk maar één ding doen om te helpen: heel luid én mooi Sinterklaasliedjes zingen. Gelukkig werkte dat uiteindelijk en kwam de Sint samen met slimme én domme Piet bij de kindjes in de zaal!

Zo konden de ongeveer 50 kindjes die dag toch nog tegen Sinterklaas gaan vertellen wat ze graag zouden hebben dat hij voor hen brengt. Alle kindjes kregen ook een leuk pakje en natuurlijk lekkere échte Sinterklaas snoep.

Voor deze zeer speciale gelegenheid was er ook een heuse Sintograaf gekomen die van elk kindje een foto maakte met Sinterklaas. Binnenkort kunnen de mama's en de papa's op de Bres de foto van hun kindje komen uitzoeken en bestellen. Via e-mail kan je dan heel snel je foto krijgen. Als je geen e-mail hebt, of als jij je foto van op schoot bij Sinterklaas liever op echt papier wil, kan je je foto ook laten afdrukken. Het duurt dan iets langer en kan ook niet helemaal gratis, maar we zorgen in elk geval voor een zacht prijsje.


Reageren?

tom, 04-12-07 22:24:
wijs verslag! super
Stannie, 06-12-07 20:10:
Bedankt aan heel de ploeg, het was een supergezellige namiddag voor onze kinderen :-)
Voeg hieronder uw mening toe

* - verplicht veld

*





*
*